rejestracja-internetowa rejestracja_telefoniczna_ico jak_otrzec_ico
Get Adobe Flash player

Przychodnia BaltiMed - Gdańsk

Zakład Opieki Zdrowotnej  BaltiMed został zarejestrowany w 1994 roku,  jako jeden z pierwszych niepublicznych zakładów  na terenie  Miasta Gdańska.

W  obecnej  siedzibie Przychodnia BaltiMed funkcjonuje  od 1998 roku, kiedy to na podstawie umowy z Miastem Gdańsk przejęła  opiekę nad  pacjentami  Oruni Górnej, wcześniej leczących się w Przychodni przy ul. Gościnnej.

Aktualnie  nasza Przychodnia sprawuje głównie  opiekę na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową oraz ambulatoryjną specjalistyczną opiekę zdrowotną.

certyfikatW podstawowej opiece zdrowotnej – lekarskiej, pielęgniarskiej i położniczej - mamy pod opieką ponad  dziewięć tysięcy pacjentów.  Poradnie specjalistyczne realizujące umowę z NFZ to: ginekologia -  do której pacjenci mogą się zgłaszać samodzielnie, oraz alergologia, dermatologia, kardiologia, laryngologia, neurologia i pulmonologia – do których wymagane jest skierowanie od lekarza opieki podstawowej lub innego specjalisty.

Ponadto obejmujemy także opieką pacjentów   posiadających abonamenty zdrowotne sieci:  Medica Polska,  Medicover, Medforlife  i  4med, oraz ubezpieczenie zdrowotne Allianz Życie.

Oferujemy stosunkowo szeroki zakres badań diagnostycznych – m.in. w oparciu o nowoczesny aparat do badań echokardiograficznych i ultrasonograficznych, wykonujący zarówno obrazowanie narządowe jak i przepływowe (dopplerowskie). Codzienne czynny jest też punkt pobierania materiału biologicznego na badania laboratoryjne. Ponadto wykonujemy inne badania, m.in. EKG i spirometrię w gabinecie zabiegowym oraz testy alergiczne w ramach funkcjonowania poradni alergologicznej.

Na terenie naszej Przychodni od wielu lat funkcjonują cieszące się dużym wzięciem gabinety prywatne: dentystyczny i logopedyczny. W ostatnich miesiącach  okresie staramy się poszerzyć   ofertę o usługi nowych gabinetów prywatnych: ortopedyczny i urologiczny, gdzie przyjmowani są zarówno pacjenci płacący samodzielnie, jak i posiadający tego typu usługi w ramach wymienionych powyżej abonamentów i ubezpieczeń dodatkowych.

W naszej Przychodni pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem, w większości specjaliści w swojej dziedzinie, którzy mają nie tylko wieloletni staż pracy w przychodniach, ale również posiadają doświadczenie kliniczne związane z pracą na oddziałach szpitalnych.

Zawsze pamiętamy, że oprócz wiedzy medycznej i przestrzegania zasad sztuki lekarskiej, pielęgniarskiej i położniczej, kluczowy dla osiągnięcia zamierzonych celów terapeutycznych  jest indywidualny kontakt z pacjentem. Zdrowie i zadowolenie naszych podopiecznych uznajemy za najważniejszy cel działalności.

Dążąc do jak najwyższego poziomu oferowanych usług od 2007 roku posiadamy certyfikat jakości ISO, który co roku odnawiamy. Wszelkie stwierdzane niezgodności z przyjętymi procedurami oraz skargi pacjentów i uwagi pracowników są omawiane na cyklicznych spotkaniach z pracownikami.

Namawiam wszystkich pacjentów do dzielenia się z nami swoimi uwagami - zarówno wyrazami zadowolenia jak i przede wszystkim krytycznymi. Służy temu zakładka "Oceń nas". Przekazywane uwagi i opinie pozwalają  nam nieustannie poprawiać jakość  organizacji  naszej pracy oraz poziom zadowolenia naszych pacjentów.

 

 

Opieka podstawowaPoradnie specjalistyczneGabinety prywatneBadania diagnostyczne
podstawowa specjalistyczne prywatne badania
Jest to zasadniczy zakres usług naszej Przychodni. Warunkiem objęcia podstawową opieką zdrowotną w ramach NFZ jest wypełnienie deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej środowiskowej.Obejmujemy opieką lekarską, pielęgniarską i położniczą ponad dziewięć tysięcy pacjentów, głównie mieszkańców Oruni Górnej i okolic.wiecej
System opieki zdrowotnej kreowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia przyznaje ważne miejsce dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Po wynajęciu i wyremontowaniu Gabinetu Lekarskiego przy ul. Rozrażewskiego 1/1 oraz dokonaniu zakupu i wyremontowaniu pomieszczeń na II piętrze mamy obecnie zadowalającą bazę lokalową do funkcjonowania pozostałych poradni specjalistycznych.wiecej
Kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia nie wyczerpują wszystkich potrzeb zdrowotnych naszych pacjentów. Dlatego od wielu lat funkcjonuje na terenie naszej Przychodni gabinet dentystyczny oraz psychologiczny,ciesząc się dużą popularnością pomimo konieczności dokonywania samodzielnie opłat za usługi.wiecej
Jak na Przychodnię średniej wielkości oferujemy naszym pacjentom stosunkowo szeroki zakres badań diagnostycznych – wykonywanych zarówno na zlecenie lekarzy przyjmujących w ramach umów z NFZ, jak i dla pacjentów płacących samodzielnie lub przyjmowanych w ramach dodatkowych abonamentów i ubezpieczeń medycznych.wiecej

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!